Конспект лекцій з дисципліни “Технології комп’ютерного проектування”

UK: Наведено конспект лекцій до лабораторних робіт з дисципліни “Технології комп’ютерного проектування”. EN: Lecture notes on discipline “CAD Technologies” are given. RU: Приведен конспект лекций по дисциплине “Технологии компьютерного проектирования”.

Конспект лекцій з дисципліни “Технології комп’ютерного проектування” для студентів за спеціальністю 122 “Комп’ютерні науки ” усіх форм навчання /Укладач: А.В. Пархоменко. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2017. – 86 с.

метод скінчених елементів, топологічна модель, параметрична ідентифікація, імітаційне моделювання, Finite element analysis, topological model, parametric identification, simulation, метод конечных элементов, топологическая модель, параметрическая идентификация, имитационное моделирование