Методичні вказівки до практичного розділу з дисципліни «Фізичне виховання. Волейбол» для студентів всіх спеціальностей денної форми навчання

UK: Вказівки містять загальні відомості про організацію та методику відбору студентів до груп спеціалізації «Фізичне виховання. Волейбол» та системи проведення змагань з волейболу. EN: The instructions contain general information on the organization and methods of selection of students into the specialization groups “Physical education. Volleyball "and volleyball competition systems. RU: Указания содержат общие сведения по организации и методике отбора студентов в группы специализации «Физическое воспитание. Волейбол »и системы проведения соревнований по волейболу.

Методичні вказівки до практичного розділу дисципліни «Фiзичне виховання. Волейбол» для студентів всіх спеціальностей денної форми навчання. /Укл.: Луценко С.Г., Мілкіна О.В, Мотуз С.О., Напалкова Т.В. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 17с.

фізичне виховання, волейбол, спорт, відбір, physical education, volleyball, sport, selection, физическое воспитание, волейбол, спорт, отбор