Запорізький національний університет

UK: У статті розглянуто основні елементи обліку та аудиту фінансових результатів діяльності підприємства, основні напрямки емпіричного дослідження аудиту з фінансових результатів, кореспонденція бухгалтерських рахунків по обліку фінансових результатів. EN: The article discusses the basic elements of accounting and auditing financial performance of enterprises, the main directions of research empiric audited financial results, correspondence of accounts on account of financial results. RU: В статье рассмотрены основные элементы учета и аудита финансовых результатов деятельности предприятия, основные направления эмпирического исследования аудита финансовых результатов, корреспонденция бухгалтерских счетов по учету финансовых результатов.

Андросова О.Ф. Основні елементи обліку та аудиту фінансових результатів діяльності підприємства / О.Ф. Андросова, І.В. Христофорова // Вісник Запорізького національного університету/ зб. наукових праць / гол. ред. – А.В. Череп 2012р. - №1(13).

accounting, auditing, financial results, revenue, cost, financial statements, expenses, income, elements of accounting, облік, аудит, результати фінансової діяльності, доходи, вартість, фінансова звітність, витрати, дохід, учет, аудит, финансовые результаты, доходы, стоимость, финансовые отчеты, затраты