Authors

Якімцов, Юрій Вячеславович
Якимцов, Юрий Вячеславович
Yakimtsov, Yuriy V.

Національний університет "Запорізька політехніка"

UK: Дані методичні вказівки призначені для виконання студентами практичних занять з дисципліни "Спеціальний курс організації будівництва" EN: These guidelines are intended for students to perform practical classes in the discipline "Special course of construction" RU: Данные методические указания предназначены для выполнения студентами практических занятий по дисциплине "Специальный курс организации строительства"

Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни: «Спеціальний курс з організації будівництва» для студентів всіх форм навчання спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» / Укл.: Чуприна Л.В., І. В. Доненко , Ю. В. Якімцов, Запоріжжя: Каф. БВ та УП. НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 28 с.

виконання практичних занять, спеціальник курс, організація будівництва