Кваліфікаційна робота магістра на тему «Комунікаційний супровід діяльності закладів вищої освіти»

UK: У кваліфікаційній роботі магістра окреслюються особливості комунікаційного супроводу діяльності закладів вищої освіти. Автором розглядаються інструменти комунікації пресслужб закладів вищої освіти України в соціальних мережах. EN: The master's thesis outlines the features of communication support of higher education institutions. The author examines the tools of communication of press services of higher education institutions in Ukraine in social networks.

Наумовець О.В. Комунікаційний супровід діяльності закладів вищої освіти / О.В. Наумовець – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 87 c.

press office, communication activities, social network, higher education institutions, пресслужба, комунікаційна діяльність, соціальна мережа, заклади вищої освіти