Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Електроніка та мікросхемотехніка » для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» усіх форм навчання

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Електроніка та мікросхемотехніка» EN: The methodical recommendations and instructions to the performance of laboratory works on the discipline "Electronics and microcircuitry" have been proposed RU: Приведены методические рекомендации и указания к выполнению лабораторных работ по дисциплине «Электроника и микросхемотехника»

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Електроніка та мікросхемотехніка» для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» усіх форм навчання. / уклад.: В. М. Снігірьов, Л. С. Скрупська – Запоріжжя : ЗНТУ, 2016. – 26 с.

діод, транзистор, тиристор, операційний підсилювач, напівпровідникове реле, двокаскадний підсилювач, пробої в діодах, diode, transistor, thyristor, operational amplifier, solid-state relay, two-stage amplifier, breakdowns in diodes, диод, транзистор, тиристор, операционный усилитель, полупроводниковое реле, двухкаскадный усилитель, пробои в диодах