UK: Бібліографічний покажчик складено за матеріалами книг, статей з журналів, інтернет-ресурсів українською та англійською мовами за 2004-2021 роки (276 назв). Метою бібліографічного покажчика є ознайомлення викладачів та студентів економічних спеціальностей (маркетологів та менеджерів) вищих навчальних закладів з технологіями, методами та прикладами вирішення стратегічних, антикризових завдань управління підприємствами в державному та корпоративному секторах в певній галузі суспільного виробництва і держави в цілому. EN: The bibliographic index is based on materials from books, articles from magazines, Internet resources in Ukrainian and English for 2004-2021 (276 titles). The purpose of the bibliographic index is to acquaint teachers and students of economic specialties (marketers and managers) of higher education institutions with technologies, methods and examples of solving strategic, anti-crisis tasks of enterprise management in public and corporate sectors in social production and the state as a whole. RU: Библиографический указатель составлен по материалам книг, статей из журналов, интернет-ресурсов на украинском и английском языках за 2004-2021 годы (276 названий). Целью библиографического указателя является ознакомление преподавателей и студентов экономических специальностей (маркетологов и менеджеров) вузов с технологиями, методами и примерами решения стратегических, антикризисных задач управления предприятиями в государственном и корпоративном секторах в определенной отрасли общественного производства и государства в целом.

Інноваційні технології в управлінні підприємством : рекомендаційний бібліографічний покажчик / укладач О. Ю. Бут. – Запоріжжя : НБ НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 40 c.

innovative technologies, enterprise management, crisis management, strategic management, інноваційні технології, управління підприємством, антикризове управління, стратегічне управління, инновационные технологии, управление предприятием, антикризовое управление, стратегіческое управление