UK: Стаття присвячена питанням підвищення точності позиціювання двошвидкісного ліфта з використанням розробленого методу ідентифікації його ступеня завантаження. EN: The article is devoted to the issues of improving the accuracy of positioning of a two-speed elevator using the developed method of identification of its loading rate. RU: Статья посвящена вопросам повышения точности позиционирования двухскоростного лифта с использованием разработанного метода идентификации его степени загрузки.

Шульженко, С.С. Підвищення точності позиціювання кабіни ліфта за рахунок ідентифікації його завантаження / С.С. Шульженко, О.С. Назарова, В.В. Осадчий // Тиждень науки-21 Електротехнічний факультет. Тези доповідей науково-практичної конференції серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених і аспірантів, Запоріжжя, 19–23 квітня 2021 р. [Електронний ресурс] / Редкол. :В. В. Наумик (відпов. ред.) Електрон. дані. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – С. 119-120.

two-speed lift, identification, automatic control system, computer simulation, двошвидкісний ліфт, ідентифікація, система автоматичного керування, комп’ютерне моделювання, двухскоростной лифт, идентификация, система автоматического управления, компьютерное моделирование