UK: Словникова частина навчального посібника, організована за абетково-гніздовим принципом, містить понад 9000 найуживаніших однослівних і складених англійських термінів та їх українських еквівалентів на позначення понять інтегративної сфери міжнародних економічних відносин. Сім додатків містять актуальну інформацію, необхідну для продукування професійного мовлення і спілкування в усній та письмовій формах. EN: The dictionary contains more than 9000 the most widely-used terms, lexical phrases, and their equivalents in the Ukrainian language for designation of terms of international economic relations integrative sphere. Register terms are given according to the alphabetically-nest principle. The relevant information needed for producing professional speech and communication in oral and written forms is given in seven appendixes. RU: Словарная часть учебного пособия, организованная по алфавитно-гнездовому принципу, содержит более 9000 наиболее употребительных однословных и составных английских терминов и их украинских эквивалентов, называющих понятия интегративной сферы международных экономических отношений. Семь приложений включают актуальную информацию, необходимую для продуцирования профессиональной речи и общения в устной и письменной формах.

Learner’s English-Ukrainian Dictionary of Terminology in the Sphere of International Economic Relations Навчальний англo-український словник термінолексики сфери міжнародних економічних відносин для студентів гуманітарного факультету спеціальностей «Міжнародні економічні відносини» і «Переклад» денної та заочної форм навчання/ уклад.: Онуфрієнко Г.С., Орел-Халік Ю.В., Приходько Г.І. /За заг. ред. Г.С Онуфрієнко. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2011. – 102с.

термін, термінологія, перекладний термінологічний словник, штампи ділового листування, взірці ділових листів, term, terminology, terminological translation dictionary, common phrases for business correspondence, samples of business letters, термин, терминология, переводной терминологический словарь, штампы деловой переписки, образцы деловых писем