Методичні вказівки до виконання до виконання випускної кваліфікаційної роботи бакалавра

UK: Дані методичні вказівки призначені для виконання та оформлення випускної кваліфікаційної роботи бакалавра за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» спеціалізація «електричні машини» EN: These are methodical instructions for implementing and completing the graduate qualification work of a bachelor on specialty 141 "Electrical power engineering, electrical engineering and electromechanics" specialization "electrical machines". RU: Данные методические указания предназначены для выполнения и оформления выпускной квалификационной работы бакалавра по специальности 141 «Электроэнергетика, электротехника и электромеханика» специализация «электрические машины»

Методичні вказівки до виконання випускної кваліфікаційної роботи бакалавра для студентів спеціальності 141 «електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (освітня програма «електричні машини і апарати») усіх форм навчання / Т. П. Солодовнікова, Д. С. Яримбаш, О.О. Шлянін. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 48 с.

дипломна робота, бакалавр, електричні машини, graduate work, bachelor, electric machines, дипломная работа, бакалавр, электрические машины