UK: Запропоновано основні вимоги до підготовки сучасних інженерних кадрів і спеціальні дисципліни, що дозволяють їх реалізувати. EN: The main requirements for the preparation of modern engineering personnel and special disciplines that allow them to implement are proposed. RU: Предложены основные требования к подготовке современных инженерных кадров и специальные дисциплины, позволяющие их реализовать.

Фурманова Н. І. Особливості підготовки інженерів з радіотехніки та телекомунікацій на рівні світових стандартів / Н. І. Фурманова, І. Є. Поспеєва, М. Г. Краснокутський // Тиждень науки: тези доповідей щорічної науково-практичної конференції серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених і аспірантів (18–21 квітня 2017 р., м. Запоріжжя). – Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. – C. 576-578.

engineering activities, theory of inventive problem solving, engineering error, інженерна діяльність, теорія вирішення винахідницьких задач, інженерна помилка, инженерная деятельность, теория решения изобретательских задач, инженерная ошибка