UK: Наведені методичні вказівки до виконання самостійної роботи з дисципліни «Принципи інженерної творчості» EN: The given methodical instructions to the independent work on a discipline "Principles of engineering creativity" RU: Приведенные методические указания к выполнению самостоятельной работы по дисциплине «Принципы инженерного творчества»

Методичні вказівки до виконання самостійної роботи з дисципліни «Принципи інженерної творчості» для студентів спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» освітня програма «Металорізальні верстати та системи» усіх форм навчання / Л. И. Івщенко, В. І. Чорний, Т. В. Зав’язун. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018 – 14 с.

творчость, мислення, досягнення, рішення, заявка на винахід, creativity, thinking, achievement, decision, application for invention, творчесть, мышление, достижение, решение, заявка на изобретение