Робоча програма теорії різання

UK: Наведена робоча навчальна програма з дисципліни «Теорія різання» EN: An of executable educational code over is brought from discipline the «Theory of cutting» RU: Приведена рабочая учебная программа по режущему инструменту дисциплины «Теория резания»

Робоча програма навчальної дисципліни « Теорія різання»для студентів спеціальності 7 (8).05050301 «Металорізальні верстати та системи» / Циганов В. В. - Запоріжжя : ЗДТУ, 2019. - 11 с.

стружка, поверхні, кінематика рухів, заготовка, різання, режими, оброблена поверхня, знос, shaving, surfaces, kinematics of motions, purveyance, cutting, modes, treated surface, wear, стружка, поверхности, кинематика движений, заготовка, резание, режимы, обрабатываемая поверхность, износ