UK: Наведено методичні рекомендації, завдання та вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни ТОЕ для розрахунку стаціонарних і перехідних процесів в лінійних електричних колах на ЕОМ зі застосуванням системи MATHLAB. EN: Methodical recommendations, tasks and instructions for carrying out the course work on the discipline of the TFEE for the calculation of stationary and transient processes in linear electric circuits on a computer using the MATHLAB system are given. RU: Приведены методические рекомен-дации, задания и указания к выполнению курсовой работы по дисциплине ТОЭ для расчёта стационарных и переходных процессов в линейных электрических цепях на ЭВМ с применением системы MATHLAB.

Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни "Теоретичні основи електротехніки" для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» всіх форм навчання / уклад.: С. М. Тиховод, Г. М. Романіченко, О. Л. Пазюк. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2019. – 54 с.

синусоїдні електричні процеси, mathlab – програма, перехідні процеси, класичний і операторний методи, чисельні методи розрахунку, sinusoidal electrical processes, mathlab- program, transients, classic and operational methods, синусоидные электрические процессы, mathlab - программа, переходные процессы, классический и операторный методы, численные методы расчета