Лабороторні роботи з дисципліни «Стандартизація, метрологія, контроль якості продукції»

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Стандартизація, метрологія, контроль якості продукції» EN: Methodical recommendations and instructions for laboratory work in the discipline "Standardization, metrology, product quality control" RU: Приведены методические рекомендации и указания зля выполнения лабораторных работ по дисциплине «Стандартизация, метрология, контроль качества продукции»

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Стандартизація, метрологія, контроль якості продукції» для студентів спеціальності 6.05040303 Композиційні та порошкові матеріали, покриття денної форми навчання / уклад. В.М. Плескач. − Запоріжжя : ЗНТУ, 2015. – 50 с.

стандартизація, сертифікація, метрологія, засоби вимірювання, точність вимірювання, система допусків і посадок, показники якості продукції, standardization, certification, metrology, measuring instruments, measurement accuracy, system of tolerances and landings, product quality indicators, стандартизация, сертификация, метрология, средства измерения, точность измерения, система допусков и посадок, показатели качества продукции