Радіотехнічні системи

UK: Наведені методичні вказівки к лабораторной роботі з дисципліни «Радіотехнічні системи» EN: Methodical instructions and control tasks on discipline " Radio technology systems ' RU: Приведены методические указания к лабораторной работе по дисциплине «Радиотехнические системы»

Методичні вказівки к лабораторной роботі для студентів спеціальності 7.050901 "Радіотехніка" / Бондарев Б.М., - Запоріжжя: ЗНТУ, 2010. - 26 с.

радіотехнічні системи, радіолокація, дальність дії, зсув Доплера, криві виявдення, radio technology systems, radiolocation, distance line of sight, Doppler shift, detection curves, радиотехнические системы, радиолокация, расстояние прямой видимости, допплеровский сдвиг, кривые обнаружения