Экскурсии: туристы - активные участники (на примере англоязычных брошюр)

UK: Презентовані рекламні об`яви із англомовних брошюр про екскурсії, які враховують активну участь туристів. EN: The ads from English brochures about excursions in which tourists are active participants are represented. RU: Представлены рекламные объявления из англоязычных брошюр об экскурсиях, в которых туристы выступают активными участниками.

Шейко О.С. Экскурсии: туристы - активные участники (на примере англоязычных брошюр) //Можливості та розвиток сучасного туризму: світовий та національний досвід: матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції 16-17 жовтня 2014 року /колектив авторів; за заг.ред. проф. В.М,Зайцевої; Запорізький національний технічний університет. - Запоріжжя: ТОВ "ЛІПС" ЛТД, 2014. - С.314-318.

екскурсія, активна участь, англомовна брошюра, excursion, active participation, english brochure, экскурсия, активное участие, англоязычная брошюра