UK: Наведено стисло теоретичний матеріал і приклади розв’язання типових завдань до виконання контрольних робіт (для студентів заочної форми навчання) та РГР (для студентів денної форми навчання) з вищої математики (скорочена форма навчання) з тем: «Елементи теорії функції комплексної змінної», «Елементи операційного числення», а також індивідуальні завдання за кожною темою. EN: The following is a brief theoretical material and examples of solving typical tasks for the implementation of control works (for students of correspondence form of education) and RGR (for full-time students) from higher mathematics (abbreviated form) with the topics: "Elements of the theory of functions of a complex variable" "Elements of Operational Numbers", as well as individual tasks for each topic. RU: Приведены кратко теоретический материал и примеры решения типовых задач к выполнению контрольных работ (для студентов заочной формы обучения) и РГР (для студентов дневной формы обучения) по высшей математике (сокращенная форма обучения) по темам: «Элементы теории функции комплексного переменного», «Элементы операционного исчисления», а также индивидуальные задания по каждой теме.

Методичні вказівки до виконання контрольних робіт (для студентів заочної форми навчання) та РГР (для студентів денної форми навчання) з вищої математики (скорочена форма навчання) (2 семестр, 2 частина) / уклад.: І. М. Килимник, Л. М. Онуфрієнко, Т. Г. Полякова – Запоріжжя : ЗНТУ, 2016 – 66 с.

вища математика, higher mathematics, высшая математика