UK: Самостійна робота є важливим компонентом освоєння професії фізичного реабілітолога, допомагає розвинути та закріпити у студентів навички самоосвіти та самонавчання. Методичні завдання для самостійної роботи студентів з дисципліни «Фізіологічні основи фізичної культури» для студентів спеціальності «Фізична реабілітація» усіх форм навчання містять інформацію щодо змісту, структури та інформаційного забезпечення дисципліни. EN: Independent work is an important component of mastering the profession of physical rehabilitation, helping develop and consolidate students' self-education and self-learning skills. Methodical tasks for independent work of students in discipline "Physiological basics of physical culture" for students of the specialty "Physical rehabilitation" of all forms of education contain information on the content, structure and information provision of the discipline. RU: Самостоятельная работа является важным компонентом освоения профессии физического реабилитолога, помогает развить и закрепить у студентов навыки самообразования и самообучения. Методические задания для самостоятельной работы студентов по дисциплине «Физиологические основы физической культуры» для студентов специальности «Физическая реабилитация» всех форм обучения содержат информацию о содержании, структуре и информационного обеспечения дисциплины.

Методичні вказівки для самостійної роботи студентів з дисципліни «Фізіологічні основи фізичної культури» для бакалаврів напрямку підготовки 6.010203 «Здоров’я людини» спеціальності «Фізична реабілітація» / укладач А. І. Мирна. — Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. — 17 с.

physiological basis, physical education, physical rehabilitation, фізіологічні основи, фізична культура, фізична реабілітація, физиологические основы, физическая культура, физическая реабилитация