UK: Наведені методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Порошкові та композиційні матеріали зі спеціальними властивостями» EN: Methodological recommendations for laboratory works in the discipline "Powder and composite materials with special properties" are given RU: Приведены методические рекомендации к проведению лабораторных работ по дисциплине «Порошковые и композиционные материалы со специальными свойствами»

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Порошкові та композиційні матеріали зі спеціальними властивостями» для студентів спеціальності 132 «Матеріалознавство» за освітньо-професійною програмою (спеціалізацією) «Композиційні та порошкові матеріали, покриття» усіх форм навчання/ Укл. І.В. Акімов – Запоріжжя: НУЗП, 2019. – 27 с.

композиційний матеріал, порошковий матеріал, покриття, composition material, powder material, композиционный материал, порошковый материал, покрытие