Робоча програма навчальної дисципліни «Комерційна діяльність посередницьких підприємств» для здобувачів вищої освіти спеціальності 075 «Маркетинг» ОС «Магістр»

UK: Наведено мета, завдання, загальні та фахові компетенції, програмні результати навчання, структура навчальної дисципліни, перелік тем семінарських занять, методи організації процесу навчання та контролю, рекомендована література та джерела. EN: The goal, tasks, general and professional competencies, program results of training, structure of the academic discipline, a list of topics for seminars, methods of organizing the process of learning and control, recommended literature and sources are given. RU: Приведены цель, задачи, общие и профессиональные компетенции, програмные результати обучения, структура учебной дисциплины, перечень тем семинарских занятий, методы организации процесса обучения и контроля, рекомендованная литература и источники.

Робоча програма з дисципліни «Комерційна діяльність посередницьких підприємств» для здобувачів вищої освіти за галуззю знань 07 «Управління та адміністрування», спеціальності 075 «Маркетинг» за освітньою програмою «Маркетинг» : ЗНТУ, 2017. – 13 с.

комерція, торгівля, угоди, ринок, комерційне підприємство, commerce, trade, agreement, market, commercial enterprise, коммерция, торговля, соглашения, рынок, коммерческое предприятие