Конспект лекцій з дисципліни «Методологія наукових досліджень» для студентів спеціальності 125 «Кібербезпека», 172 «Телекомунікації та радіотехніка» всіх форм навчання

UK: Наведено конспект лекцій з дисципліни «Методологія наукових досліджень» для студентів спеціальності 125 «Кібербезпека», 172 «Телекомунікації та радіотехніка» всіх форм навчання. EN: The lecture notes on the discipline "Methodology of scientific research" for students of the specialty 125 "Cybersecurity", 172 "Telecommunications and radio engineering" of all forms of training are given. RU: Приведен конспект лекций по дисциплине «Методология научных исследований» для студентов специальности 125 «Кибербезопасность», 172 «Телекоммуникации и радиотехника» всех форм обучения.

Конспект лекцій з дисципліни «Методологія наукових досліджень» для студентів спеціальності 125 «Кібербезпека»,172 «Телекомунікації та радіотехніка» всіх форм навчання / уклад: С.І. Лізунов,. В.О. Костенко - Запоріжжя : ЗНТУ, 2019.-203 с.

методологія, гіпотеза, дослідження, methodology, hypothesis, study, методология, гипотеза, исследование