Використання інноваційних технологій в галузі туризму

UK: У монографії висвітлено основні положення сучасної теорії інновацій в галузі ресторанного та готельного бізнесу, надано загаль¬ні рекомендації туристичним підприємствам щодо впрова¬дження інноваційних технологій в техніко-організаційний процес обслуговування. Монографія має наукову та практичну цінність для на¬уковців, аспірантів, студентів і фахівців з туристичного бізнесу. EN: The monograph covers the main provisions of the modern theory of innovations in the field of restaurant and hotel business, provides general recommendations to tourism enterprises on the implementation of innovative technologies in the technical and organizational process of service. The monograph has a scientific and practical value for researchers, postgraduates, students and tourism business professionals. RU: В монографии отражены основные положения современной теории инноваций в сфере ресторанного и гостиничного бизнеса, предоставлено общие рекомендации туристическим предприятиям по внедрению инновационных технологий в технико-организационный процесс обслуживания. Монография имеет научную и практическую ценность для ученых, аспирантов, студентов и специалистов по туристическому бизнесу.

Використання інноваційних технологій в галузі туризму: монографія / Зайцева В. М., Гурова Д. Д., Корнієнко О. М., Кукліна Т. С., Журавльова С. М. – Запоріжжя : Дике Поле, 2015. – 144 с.

іnnovations, tourism, consumer, tourist enterprise, hotel and restaurant enterprise, information technology, travel agency, innovative program, implementation, tourist management, інновації, туризм, споживач, туристичне підприємство, готельно-ресторанне підприємство, інформаційні технології, туристична фірма, інноваційна програма, впровадження, туристичний менеджмент, инновации, туризм, потребитель, туристическое предприятие, гостинично-ресторанное предприятие, информационные технологии, туристическая фирма, инновационная программа, внедрение, туристический менеджмент