Магістерська робота на тему «Волонтерська діяльність і переживання стресових станів»

UK: Представлена магістерська кваліфікаційна робота присвячена вивченню теоретико-методологічних та практичних аспектів переживання стресових станів в волонтерські діяльності та розробка програми психологічного тренінгу з попередження розвитку стресових станів у волонтерському середовищі. EN: The presented master's qualification work is devoted to the study of theoretical, methodological and practical aspects of experiencing stressful conditions in volunteer activities and the development of a psychological training program to prevent the development of stressful conditions in a volunteer environment.

Машталер А.І. Волонтерська діяльність і переживання стресових станів / А.І. Машталер – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 108 c.

Motivation, Teaching, Students, War, Волонтерська діяльність, Переживання, Стресовий стан, Війна