Практичні заняття за темою «Інформаційна та економічна безпека діяльності підприємства»

UK: Наведені методичні вказівки до практичних занять “Інформаційна та економічна безпека діяльності підприємства”. EN: Methodical instructions for for practical classes "Information and economic security of the enterprise". RU: Приведены методические указания к практическим занятиям “Информационная и экономическая безопасность деятельности предприятий”.

Методичні вказівки до практичних занять “Інформаційна та економічна безпека діяльності підприємства": для студентів спеціальностей: 7.170102 "Системи захисту від несанкціонованого доступу", 7.170101 "Захист інформації в комп'ютерних системах та мережах" всіх форм навчання / уклад. В. І. Слепцов. - Запоріжжя : ЗНТУ, 2007. - 21 c.

економічна діяльність, ризик, дебіторська заборгованість, economic activity, risk, receivables, экономическая деятельность, риск, дебиторская задолженность