Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Гігієна фізичного виховання та спорту» для студентів спеціальності «Фізичне виховання» денної та заочної форм навчання

UK: Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Гігієна фізичного виховання та спорту» для студентів денної та заочної форм навчання містять інформацію щодо самостійного вивчення матеріалу дисципліни, якій не зовсім детально розкритий у лекційному курсі та на семінарських заняттях. EN: Methodical instructions for independent work on the discipline "Hygiene of physical education and sport" for students of full-time and part-time forms of education contain information on the independent study of material of discipline, which is not fully detailed in the lecture course and seminars. RU: Методические указания к самостоятельной работе по дисциплине «Гигиена физического воспитания и спорта» для студентов дневной и заочной форм обучения содержат информацию для самостоятельного изучения материала дисциплины, которой не совсем подробно раскрыт в лекционном курсе и на семинарских занятиях.

Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни “Гігієна фізичного виховання та спорту” для студентів спеціальності 6.010201 – Фізичне виховання, 6.010203 – Фізична реабілітація денної та заочної форм навчання / уклад.: В. Ф. Гагара. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2014. – 7 с.

physical education, hygiene, physical rehabilitation, фізичне виховання, гігієна, фізична реабілітація, физическое воспитание, гигиена, физическая реабилитация