Розробка елементів системи керування тяговою передачею дизель-поїзда ДЕЛ-02

Институт электромеханики, энергосбережения и систем управления, Кременчугский государственный университет имени Михаила Остроградского

UK: Розроблено регулятори системи керування тяговою передачею дизель-поїзда ДЕЛ-02 методом поліномів. EN: The regulators of control system are worked out by a hauling transmission of diesel-train DEL-02 by the method of polynomials. RU: Разработаны регуляторы системы управления тяговой передачей дизель-поезда ДЭЛ-02 методом полиномов.

Кулагін Д. О. Розробка елементів системи керування тяговою електропередачею дизель-поїзда ДЕЛ-02 / Кулагін Д. О. // Матеріали ХІІІ Міжнародної науково-технічної конференції «Проблеми енергоресурсозбереження в електротехнічних системах. Наука, освіта і практика» Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського 18-20 травня 2011 р. – 2011. – Вип. 1 (17). – С. 77–80.

the method of polynomials, a control system, an active component of a current, a regulator, frequency, метод поліномів, система керування, активна складова струму, регулятор, частота, метод полиномов, система управления, активная составляющая тока, регулятор, частота