Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Електромеханічні апарати автоматики».

UK: Наведено методичні вказівки до виконання лабораторних робіт студентами всіх форм навчання при вивченні дисципліни «Електромеханічні апарати автоматики» EN: Methodical instructions for laboratory works on discipline “Electromechanical automation apparatuses” RU: Приведены методические указания по выполнению лабораторных работ по дисциплине студентами всіх форм навчання при вивченні дисципліни «Електромеханічні апарати автоматики»

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт студентами з англійською мовою навчання при вивченні дисципліни «Електромеханічні апарати автоматики» для підготовки бакалаврів за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електромеханіка та електромеханіка» з подальшим навчанням за освітньою програмою «Електричні машини і апарати » / уклад.: Л. Б. Жорняк, В. М. Снігірьов - Запоріжжя : ЗНТУ, 2016. – 50 с.

електромагнітне нейтральне реле, електромагнітне реле змінного струму, поляризоване реле, герконе реле, потенціометричний датчик, ємнісний датчик, індукційний датчик, the electromagnetic neural relay, the electromagnetic relay of alternative current, the polarized relay, the reed relay, the potentiometric transducer, the variable-capacitance transducer, the variable-induction pick-up, электромагнитное реле, электромагнитное реле переменного тока, поляризованное реле, герконовое реле, потенциометрический датчик, емкостной датчик, индукционный датчик