Конспект лекцій з дисципліни “ЕОМ та мікропроцесорні системи”

UK: Наведено основні теоретичні відомості з дисципліни «ЕОМ та мікропроцесорні системи» EN: The basic theoretical information on the subject "Computer and Microprocessor Systems" RU: Приведены основные теоретические сведения по дисциплине «ЭВМ и микропроцессорные системы»

Конспект лекцій з дисципліни “ЕОМ та мікропроцесорні системи” для студентів професійного спрямування 6.0804 “Комп’ютерні науки” спеціальності 8.080403 “Програмне забезпечення автоматизованих систем” усіх форм навчання / уклад. С. К. Корнієнко - Запоріжжя : ЗДТУ, 2001. - 66 с.

мікропроцесор, МПС, адресація, пам’ять, регістр, інтерфейс, microprocessor, MPS, addressing, memory, register, interface, микропроцессор, МПС, адресация, память, регистр