UK: Дані методичні вказівки призначені для вивчення чисельних мето¬діа обчислень із використанням сучасних інформаційних техноло¬гій. EN: These guidelines are intended for studying numerical methods of computing using modern information technologies. RU: Данные методические указания предназначены для изучения численных методов вычислений с использованием современных информационных технологий.

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Основи математичного моделювання складних електромеханічних (електротехнічних) систем та комплексів» для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (освітня програма «Електричні машини і апарати») денної форми навчання / уклад.: І. М. Коцур, С. Т. Яримбаш, Т. П. Солодовнікова –Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. - 74 с.

моделювання, електромеханічні, системи, комплекси, modeling, electromechanical, systems, complexes, моделирование, электромеханические, системы, комплексы