UK: Методичні вказівки містять опис чотирьох лабораторних робіт з дисципліни ОСНОВИ МІКРОПРОЦЕСОРНОЇ ТЕХНІКИ у відповідності до навчальних планів ОКР бакалаврів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка освітньої програми «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод», рекомендації до їх виконання і мають три додатки. EN: The methodical instructions contain a description of four laboratory works in the discipline FUNDAMENTALS OF MICROPROCESSOR TECHNOLOGY in accordance with the curricula of Bachelor of Specialty 141 - Electric Power Engineering, Electrotechnics and Electromechanics of the educational program "Electromechanical systems of automation. RU: Методические указания содержат описание четырех лабораторных работ по дисциплине Основы микропроцессорной техники в соответствии с учебными планами ОКР бакалавров специальности 141 - Электроэнергетика, электротехника и электромеханика образовательной программы «Электромеханические системы автоматизации и электропривод», рекомендации к их выполнению и имеют три приложения.

Методичні вказівки з виконання лабораторних робіт дисципліни «Основи мікропроцесорної техніки» для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка освітньої програми «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод» заочної форми навчання / уклад: В.В. Осадчий, О.С. Назарова. - Запоріжжя : ЗНТУ, 2019. – 36 с.

microprocessor, timer, interrupt, Assembler, мікропроцесор, таймер, переривання, Ассемблер, микропроцессор, таймер, прерывания, ассемблер