Історія розвитку правового регулювання державних видатків

Класичний приватний університет

UK: Статтю присвячено дослідженню еволюції видатків у державі. Проаналізовано причини виникнення та поступове вдосконалення правового регулювання державних видатків EN: The article is sanctified to research of evolution of charges in the state. Reasons of origin and gradual perfection of the legal adjusting of the government spending are analysed. Research of concept and study of general description of public charges as appeared the category of financial right closely associated with research of kinds and basic descriptions of funds of monetary resources, due to that public charges come true. RU: Статья посвящена исследованию эволюции расходов государства. Проанализированы причины возникновения и последующее усовершенствование правового регулирования государственных расходов.

Купін А. П. Історія виникнення та розвитку інституту виконавчого провадження// Право та державне управління : збірник наукових праць. – Запоріжжя: Класичний приватний університет, 2013 – № 2.(11) – С. 85-92.

public expenditures, public finance, public funds, local government public expenditures, finance legislation, публічні видатки, публічні фонди, публічні фінанси, державні видатки, видатки місцевого самоврядування, фінансове право, публичные расходы, публичные финансы, государственные расходы, расходы местного самоуправления, финансовое право