Математичні методи у наукових дослідженнях в галузі радіоелектроніки
| dc.contributor.author | Фурманова, Наталя Іванівна | |
| dc.contributor.author | Поспеєва, Ірина Євгенівна | |
| dc.date.accessioned | 2025-04-28T11:05:58Z | |
| dc.date.available | 2025-04-28T11:05:58Z | |
| dc.date.issued | 2019 | |
| dc.description | Фурманова Н. І. Математичні методи у наукових дослідженнях в галузі радіоелектроніки / Н. І. Фурманова, І. Є. Поспеєва // Тиждень науки-2019. Факультет радіоелектроніки та телекомунікацій. Тези доповідей науково-практичної конференції, Запоріжжя, 15-19 квітня 2019 р. / Редкол. : В. В. Наумик (відпов. ред.) Електрон. дані. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2019. – С. 81-83. | |
| dc.identifier.uri | https://eir.zp.edu.ua/handle/123456789/20841 | |
| dc.language.iso | uk | |
| dc.publisher | НУ «Запорізька політехніка» | |
| dc.subject | математичні методи | |
| dc.subject | наукові дослідження | |
| dc.subject | радіоелектроніка | |
| dc.title | Математичні методи у наукових дослідженнях в галузі радіоелектроніки | |
| dc.type | Thesis |