Магістерська робота на тему «Психологічні особливості соціалізації дітей в умовах війни»

UK: Представлена магістерська кваліфікаційна робота присвячена вивченню теоретико-методологічних та практичних аспектів психологічних особливостей соціалізації дітей в умовах війни та розробка практичних рекомендацій та ефективних психологічних програм, спрямованих на полегшення процесу соціалізації та покращення соціальної адаптації дітей в умовах війни. EN: The presented master's thesis is devoted to the study of theoretical, methodological and practical aspects of the psychological features of the socialization of children in wartime and the development of practical recommendations and effective psychological programs aimed at facilitating the process of socialization and improving the social adaptation of children in wartime.

Комащенко А.Т. Психологічні особливості соціалізації дітей в умовах війни / А.т. Комащенко – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 97 c.

Socialization, Children, War, Peculiarities, Соціалізація, Діти, Війна, Особливості