Організація бюджетних правовідносин на прикладі зарубіжних країн

Класичний приватний університет

UK: У статті проаналізовано зарубіжну практику організації бюджетних відносин на прикладі зарубіжних країн. Детально розглянуто сутність і роль місцевих бюджетів у зарубіжних державах. На цій основі наведено пропозиції щодо реформування бюджетної системи в Україні. EN: The article analyzes the foreign practice of organization of the budgetary relations on the example of foreign countries. Considered in detail the nature and role of local budgets in the foreign countries. On this basis the proposals on the reform of the budget system in Ukraine. RU: В статье проанализирована практика организации бюджетных отношений на примере зарубежных стран. Детально рассмотрена сущность и роль местных бюджетов в зарубежных странах. На этой основе сделаны предложения по реформированию бюджетной системы Украины.

Купін А. П. Організація бюджетних правовідносин на прикладі зарубіжних країн// Держава та регіони. Серія. Право : збірник наукових праць. – Запоріжжя: Класичний приватний університет, 2013. – № 2.(40) – С. 77-81.

budget system, the revenues of local budgets, the costs of local self-government, local budgets, financial law, бюджетна система, доходи місцевих бюджетів, видатки місцевого самоврядування, місцеві бюджети, фінансове право, бюджетная система, доходы местных бюджетов, расходы местного самоуправления, местные бюджеты, финансовое право