Логістичні технології для доставки сировини для металургійного виробництва

Scientific Bulletin of National Mining University

UK: Представлена логістична технологія, що забезпечує оптимізацію параметрів функціонування транспортної системи за загальним логістичним критерієм. Виділені мікрологістичні системи, визначені напрями управління доставкою з метою забезпечення ефективності функціонування транспортної системи підприємства. EN: Logistics technology is presented, which provides optimization of the parameters of the transport system according to the general logistical criterion. The micrologistic systems are allocated, the directions of delivery management for the purpose of maintenance of efficiency of functioning of transport are defined enterprise systems. RU: Представлена логістична технологія, що забезпечує оптимізацію параметрів функціонування транспортної системи за загальним логістичним критерієм. Виділені мікрологістичні системи, визначені напрями управління доставкою з метою забезпечення ефективності функціонування транспортної системи підприємства.

Turpak, S. Logistic technology to deliver raw material for metallurgical production / S. Turpak, I. Taran, O. Fomin, O. Tretiak // Scientific Bulletin of National Mining University. – 2018. – No. 1. – P. 162-169.

металургійне підприємство, залізниця, системи, логістичні технології,, metallurgical enterprise, railroad, system, logistic technology, металлургическое предприятие, железная дорога, система, логистические технологии,