Лабораторні роботи з теплових режимів електронної апаратури

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Тепломасообмін в радіоелектронних апаратах" EN: Methodical recommendations and instructions for laboratory work on discipline ''Thermal and mass transfer in electronic devices' RU: Приведены методические рекомендации и указания по выполнению лабораторных работ по дисциплине "Тепломассообмен в радиоэлектронных аппаратах"

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни "Тепломасообмін в радіоелектронних апаратах" для студентів спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка» (освітні програми «Радіоелектронні апарати та засоби» та «Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки») усіх форм навчання / Уклад.: І. Є. Поспеєва, Т. І. Куляба-Харитонова, К. І. Пилипенко – Запоріжжя: НУЗП, 2021. – 42 с.

теплопередача, теплопровідність, конвекція, теплове випромінювання, тепловий опір, тепловий потік, радіатор, вентилятор, thermal transfer, thermal conductivity, convection, thermal radiation, thermal resistance, thermal resistance, thermal flow, radiator, fan, теплопередача, теплопроводность, конвекция, тепловое излучение, тепловое сопротивление, тепловой поток, радиатор, вентилятор