Силабус навчальної дисципліни «Відновлення техногенно напружених територій»

Вивчення проблем відновлення техногенно напружених територій дозволить підготувати спеціалістів, які здатні вирішувати питання розвитку територій з урахуванням її геоекологічної та фізико-геологічної діагностики.

Курс навчальної дисципліни складається з лекцій, практичних, самостійної робіт, контрольних робіт. При викладанні дисципліни в аудиторії лектор викладає загальні теорії, методи, а згодом розглядає застосування викладених результатів при аналізі випадків для конкретних випадків. Практичні методи застосовуються при проведенні практичних занять в аудиторії: студенти виконують знайомляться з розрахунковим апаратом, розглядають рішення до завдань під керівництвом викладача. Крім того, студенти конкретну практичну роботу за межами аудиторії. По практичним роботам проводиться перевірка, яка складається зі співбесіди з викладачем, а також у самостійному розв’язанні аналогічних задач.

проблеми розвитку територій забудови, явища, небезпечні геологічні процеси, економічна оцінка збитку