UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Програмування мiкроконтролерiв" EN: Methodical recommendations and instructions for laboratory work on discipline "Microcontroller programming"

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни "Програмування мiкроконтролерiв" для студентів спеціальності 123 "Комп'ютерна інженерія" усіх форм навчання. Частина І Мікроконтролери AVR /Укл.: С.О.Сгадов–Запоріжжя:НУ Запорізька полiтехнiка, 2023. – 46 с.

програмування мікроконтролерів, порти, Atmel ATMEGA, система переривань, динамічний індикатор, таймери, microcontroller programming, ports, Atmel ATMEGA, interrupt system, timers, dynamic indicator