UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до самостійних та контрольних робіт з курсу «Обчислювальна техніка та програмування» EN: The given guidelines and instructions for independent and control work on the course "Computing and programming" RU: Приведенные методические рекомендации и указания к самостоятельным и контроль-ных работ по курсу «Вычислительная тех-ника и программирования»

Методичні вказівки до самостійних та контрольних робіт з курсу «Обчислювальна техніка та програмування» для студентів усіх форм навчання спеціальності 141 "Електроенергетика, елект-ротехніка та електромеханіка. / Укл.: Скрупська Л.С., Сахно О.О. – Запоріжжя: національний університет «Запорізька політтехніка», 2021. – 51 с.

система MatLab, функція plot, функції feval, метод бісекції, алгоритм, метод хорд, метод Ньютона, MatLab system, plot function, feval functions, bisection method, algorithm, chord method, Newton's method, система MatLab, функция plot, функции feval, метод биссекции, алгоритм, метод хорд, метод Ньютона