UK: Наведено методичні вказівки до контрольної роботи, самостійної роботи та дипломного проектування з дисципліни «Холодильна техніка та кондиціювання» EN: Presented methodological instructions for the control work, independent work and diploma design in the discipline "Refrigeration technology and air conditioning"

Методичні вказівки до контрольної роботи, самостійної роботи та дипломного проектування з дисципліни «Холодильна техніка та кондиціювання» «Розрахунок аміачної парокомпресійної холодильної установки» для студентів спеціальності 144 «Теплоенергетика» (освітня програма «Промислова і комунальна теплоенергетика») усіх форм навчання. / Укл.: Кузьменко А.А., Назаренко І.А., Каюков Ю.М., Запоріж¬жя : НУЗП, 2023. - 47с.

Аміачна парокомпресійна холодильна установка, Холодоагент, Теплове навантаження, Ammonia vapor compression refrigeration unit, Refrigerant, Heat load