Дунайський інститут Національного університету «Одеська морська академія»

UK: Наведено результати оцінки мащення підшипника ковзання турбокомпресора з використанням додаткового обладнання для випробувального стенду та метода акустичної емісії. EN: The results of evaluating the lubrication of the bearing of the turbo-compressor with the use of additional equipment for the test bench and the method of acoustic emission are presented. RU: Приведены результаты оценки смазки подшипника скольжения турбокомпрессора с использованием дополнительного оборудования для испытательного стенда и метода акустической эмиссии.

Кубіч В. І. Методичне забезпечення експериментальної оцінки мащення підшипника турбокомпресора ДВЗ / В. І. Кубіч, Е. В. Мануйлов // Матеріали IX Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні підходи до високоефективного використання засобів транспорту» 6-7 грудня 2018. ДІ НУ «ОМА», м. Ізмаіл. - С. 117-119.

bearing, lubricant, signal amplitude, oil supply time, підшипник, мащення, амплітуда сигналу, час подачі масла, подшипник, смазка, амплитуда сигнала, время подачи масла