UK: Методичні вказівки призначені для вивчення дисципліни "Електрична частина станцій та підстанцій" та виконання контрольних завдань студентами заочної форми навчання спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" з навчанням за освітніми програмами "Енергетичний менеджмент" і "Електротехнічні системи електроспоживання" EN: Methodical instructions are intended for studying the discipline "Electric part of stations and substations" and performing control tasks by correspondence students of the specialty 141 "Power engineering, electrical engineering and electromechanics" with training in educational programs "Energy management" and " Electrical engineering systems of electric consumption" RU: Методические указания предназначены для изучения дисциплины "Электрическая часть станций и подстанций" и выполнения контрольных заданий студентами заочной формы обучения специальности 141 "Электроэнергетика, электротехника и электромеханика" с обучением по образовательным программам "Энергетический менеджмент" и "Электротехнические системы электропотребления"

Програма, методичні вказівки з вивчення дисципліни “Електрична частина станцій та підстанцій ” та контрольні завдання для підготовки бакалаврів заочної форми навчання за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» з навчанням за освітніми програмами "Енергетичний менеджмент" та "Електротехнічні системи електроспоживання" / уклад.: О. М. Климко. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2019. – 26 с.

methodical instructions, electrical part of stations and substations, energy management, electrical engineering systems of electric consumption, методичні вказівки, електрична частина станцій та підстанцій, енергетичний менеджмент, електротехнічні системи електроспоживання, методические указания, электрическая часть станций и подстанций, энергетический менеджмент, электротехнические системы электропотребления