Authors

Nechyporenko, Nina O.
Нечипоренко, Нина Александровна

НУ «Запорізька політехніка»

UK: Розроблено індивідуальні завдання для виконання самостійної роботи з дисципліни “Оптимізаційні методи та моделі” для студентів економічних спеціальностей (усіх форм навчання). Методичні матеріали містить 12 типових завдань по 30 варіантів. EN: Individual tasks for performing independent work on the discipline “Optimization methods and models” for students of Economic faculty for all forms of education are developed. Methodical materials contain 12 typical tasks with 30 variants. RU: Разработаны индивидуальные задания для выполнения самостоятельной работы по дисциплине “Оптимизационные методы и модели” для студентов экономических специальностей всех форм обучения. Методические материалы содержат 12 типовых задач по 30 вариантов.

Індивідуальні завдання для самостійної роботи з дисципліни “Оптимізаційні методи та моделі” для студентів економічних спеціальностей (усіх форм навчання) / Укл. Коротунова О.В., Нечипоренко Н.О. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. – 66 с.

оптимізація, лінійне програмування, економічні моделі, optimization, linear programming, economic models, оптимизация, линейное программирование, экономические модели