No Thumbnail Available

UK: У виданні розглядається коло питань: дослідження можливості покращення параметрів бездротового доступу до мережі в приміщеннях з обмеженням по рівню електромагнітного випромінювання, підвищення швидкості з'єднання як у каналі вверх так і у каналі вниз, види модуляції та можливості технічної реалізації. EN: The publication deals with a range of issues: the study of the possibility of improving the parameters of wireless access to the network in premises with restrictions on the level of electromagnetic radiation, increasing the connection speed both in the up and down channels, types of modulation and the possibilities of technical implementation. RU: В издании рассматривается круг вопросов: исследование возможности улучшения параметров беспроводного доступа к сети в помещениях с ограничением по уровню электромагнитного излучения, повышение скорости соединения как в канале вверх так и в канале вниз, виды модуляции и возможности технической реализации.

Болотний М. В. Покращення параметрів бездротового доступу до мережі в приміщеннях з обмеженням по рівню електромагнітного випромінювання. Спеціальність 172 “Телекомунікації та радіотехніка”: магістерська робота / С. В. Болотний – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018 – 114 c.

модуляція, modulation, модуляция, фотоприймач, photodetector, фотоприемник, пропускна здатність, bandwidth, пропускная способность, інформаційній бездротовий канал, wireless information channel, информационный беспроводной канал