Методичні вказівки щодо виконання лабораторних робіт з дисципліни «Вступ до спеціальності». Частина 1

UK: Ознайомлення з структурою бібліотеки вузу,системою пошуку в електронних каталогах, музеєм історії вузу та музеєм техніки заводу «Мотор Січ» EN: Acquaintance with the structure of the university library, the search system in electronic catalogs, the museum of the history of the university and the museum of technology of the plant "Motor Sich". RU: Ознакомление со структурой библиотеки вуза, системой поиска в єлектронных каталогах, Музеем истории вузу и музеем техники завода «Мотор Сич».

Методичні вказівки щодо виконання лабораторних робіт з дисципліни «Вступ до спеціальності» Частина 1 для студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка» денної та заочної форм навчання / Укл.: О.В. Алексєєнко, С.О. Шустов, С.М. Сидоренко, В.С. Данільченко. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 31 с.

бібліотека, регістрація, інтернет, каталог, library, registration, Internet, catalog, библиотека, регистрация, интернет, каталог