Львівський національний університет ім. Івана Франка

UK: У статті автором обґрунтовано лінгводидактичну доцільність алгоритмізації процесу анотування фахових текстів як сучасної ефективної технології у викладанні української мови в іншомовній аудиторії. Запропоновано зразок алґоритмічного припису до анотування наукових текстів для використання іноземними студентами й аспірантами в навчальному процесі. EN: Linguodidactic expediency of the algorithmization of annotating scientific texts by occupation as a modern effective technology in teaching the Ukrainian language in a foreign audience is proved. The pattern of algorithmic instructions for annotating scientific texts for the usage by foreign students and postgraduates in educational process is proposed. RU: В статье автором обоснована лингводидактическая целесообразность алгоритмизации процесса аннотирования текстов по специальности как современной эффективной технологии в преподавании украинского языка в иноязычной аудитории. Предложен образец алгоритмического предписания к аннотированию научных текстов для использования иностранными студентами и аспирантами в учебном процессе.

Онуфрієнко Г.С. Алгоритмізація навчального анотування фахових текстів у практиці викладання української мови як іноземної/ Г.С. Онуфрієнко//Теорія і практика викладання української мови: Збірник наукових праць: Львів: ЛНУ. – 2015. - Випуск 11. – C. 151-157.

Ukrainian as a foreign language, algorithmic instruction, algorithmization of cognitive activity, annotating a text by occupation, українська мова як іноземна, алґоритмічний припис, алґоритмізація пізнавальної діяльності, анотування фахового тексту, украинский язык как иностранный, алгоритмическое предписание, алгоритмизация познавательной деятельности, аннотирование текста по специальности