Університет імені Альфреда Нобеля

UK: В статті розкривається авторське бачення поняття методології правового дослідження як багаторівневої, інтегральної системи різноманітних методів, за допомогою яких всебічно пізнаються сутнісні, змістовні та формальні властивості права, а також визначається її структура, яка складається з двох рівнів (блоків) методологічних знань: філософсько-світоглядного та інструментального. EN: The article deals with the author’s perception of legal research methodology as multilayered, integral system of various methods which contribute to in-depth knowledge of essential, meaningful and formal features of law. The author defined its structure that consists of two levels (blocks) of methodological knowledge: philosophical and instrumental ones. RU: В статье раскрывается авторское видение понятия методологии правового исследования как многоуровневой, интегральной системы различных методов, с помощью которых всесторонне познаются сущностные, содержательные и формальные свойства права, а также определяется структура методологии, состоящая из двух уровней (блоков) методологических знаний: философско-мировоззренческого и инструментального.

Бостан С.К. Методологія правового дослідження: поняття, структура, філософсько-світоглядні засади. Вісник Університету імені Альфреда Нобеля. Серія «Право. 2021. № 1 (2).

method, methodology, methodology of legal research, dominant worldview, метод, методологія, методологія правового дослідження, стиль наукового мислення, метод, методология, методология правового исследования, доминирующее мировоззрение