Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Опір матеріалів» для студентів галузі знань “Механічна інженерія” денної форми навчання, частина ІІ

UK: Наведені методичні рекомендації щодо виконання лабораторних робіт для студентів денної форми навчання з дисципліни "Опір матеріалів", частина 2. EN: Methodical reference for seminar planning with self-checking and tests section on " Strength of Materials full-time, Part 2. RU: Приведены методические рекомендации для выполнения лабораторных работ для студентов дневного отделения по дисциплине "Сопротивление материалов", часть 2.

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Опір матеріалів» для студентів галузі знань “Механічна інженерія” денної форми навчання. Частина ІІ / уклад.: В.Г. Шевченко, С.Л. Рягін, О.Г. Попович, О.С. Омельченко, Г.Д. Фурсіна, А.А. Скребцов. - Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка». 2019. – 47 с.

Опір матеріалів, навантаження, переміщення, головні напруження, нормальні напруження, випробування металів, Strength of Materials, load, moving, main stresses, normal voltages, metal testing, Сопротивление материалов, нагрузка, перемещения, главные напряжения, нормальные напряжения, испытания металла