UK: В методичних вказівках наводяться рекомендації щодо етапів виконання лабораторних робіт з дисципліни «Основи кіберфізичних систем». Студентам пропонуються завдання, які потребують самостійного виконання. Окрім цього, є короткі теоретичні відомості. EN: The methodological recommendations offer instructions on the stages of performing laboratory work in the discipline “Fundamentals of Cyber-Physical systems”. Students are offered tasks which require self-guided implementation. In addition, there is brief theoretical information.

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Основи кіберфізичних систем» для студентів спеціальності 151 «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології» денної форми навчання. Частина 1/ Укл.: М.Ю. Тягунова – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 35 с.

кіберфізичні системи, роботизовані системи, TinkerCAD, плата Arduino, моделювання, cyber-physical system